Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
- info@erdmost.hu
Tizedik felnőtt országos bajnokságán tizennyolcadik érmét szerezte az Érdi VSE tollaslabdázója, Kőrösi Ágnes. A játékos-edző női párosban Gonda Daniellával aranyérmes lett, egyéniben és vegyespárosban tanítványával, Kis-Kasza Miklóssal pedig ezüstérmes.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
Érdemes néhány dologra odafigyelni, ha nem akarunk magunknak kellemetlen pillanatokat szerezni.
További cikkeink
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es betegekre.
Pályázati felhívás Érd, Mühlgang utca 2. szám alatti önkormányzat tulajdonában álló ingatlan értékesítésére.
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek
Hosszas vita és személyeskedés után született meg a döntés.
Összesen két arany-, négy ezüst- és két bronzéremmel zárták a felnőtt és a veterán
Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.