Legyen érdi az év labdarúgó utánpótlásedzője!

Legyen érdi az év labdarúgó utánpótlásedzője!

Megfelelő számú szavazat esetén Kertész Bence, az Érdi VSE U13-as edzője kaphatja a kitüntető elismerést.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Kertész Bencét, az Érdi VSE U13-as csapatának edzőjét is jelölték az Év Labdarúgó Utánpótlásedzője Díj 2024 címre – számol be közösségi oldalán a klub.

A versenyt a Wingmansport hirdette meg, ahol úgy gondolják, hogy a magyar labdarúgás egyik, ha nem a legfontosabb szakmai alkotóelemei azok az edzők, akik gyerekekkel dolgoznak nap, mint nap.

„Az ő kezeik közül kerülnek ki a jövő Szoboszlai Dominikjai, akikre egy nemzet büszke tud lenni”

– írják.

Bence az Érdi VSE-nél már évek óta kiemelkedő munkát végez utánpótlásedzőként, és hatalmas elismerés lenne, ha ez a díj Érdre kerülne. Ehhez pedig nem kell mást tenni, mint lájkolni az alábbi Facebook-bejegyzést. Amennyiben a legtöbb kedvelést a fiatal érdi szakember szerzi meg, úgy az övé lesz az Év Labdarúgó Utánpótlásedzője Díj 2024 elismerés.

A díjról bővebben pedig ITT lehet olvasni.

fotó: Érdi VSE

További cikkeink

Súlyos kutyatámadás, erkélyről lezuhanó francia bulldog, bántalmazott kiskutya és mentett mezei nyuszi. Csak néhány példa azok közül, amelyekről az ÉrdMost új podcastjében szó esett. Soós

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email