Virágosztás a főtéren

Ezerötszáz egynyári virágot osztott szét az önkormányzat a város főterén csütörtök délután.

Mint Tetlák Örs alpolgármester az ÉrdMostnak elmondta, vegyes egynyári virágokból választhattak az érdiek. Az akció a Virágzó Érdi Porta pályázat nyitánya volt – ezt a programot 2020-ban indította útjára az önkormányzat (lásd akkori cikkünket), és a napokban megjelenik az idei felhívás is, amit oldalunk is közöl majd.

 

 

 

Kapcsolódó cikkeink

Mit tehetünk mi magunk azért, hogy kevesebb legyen a szúnyog a környezetünkben. Erre az égető kérdésre próbálunk válaszolni mindenféle praktikus ötletekkel most következő kisfilmünkkel.

További cikkeink

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email