Érdemes néhány dologra odafigyelni, ha nem akarunk magunknak kellemetlen pillanatokat szerezni.
- info@erdmost.hu
Törökbálinton a Polgármesteri Hivatalban 2021. november 12. napjától ismét megkezdődik a személyes ügyfélfogadás a korábban megszokott ügyfélfogadási rendben. Azt kérik az érkezőktől, hogy fertőtlenítsék kezüket a bejáratnál, és folyamatosan viseljenek maszkot az épületben tartózkodás során.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
További cikkeink
Szombaton a megtöltött zöldzsákokat és a kötegelt gallyakat is elszállítják az ÉTH munkatársai.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
Összesen két arany-, négy ezüst- és két bronzéremmel zárták a felnőtt és a veterán
Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.
A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.