A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
- info@erdmost.hu
Bárány Zsolt, a Dr. Romics László Egészségügyi Intézet főigazgatója az intézmény közösségi oldalán arról számolt be, hogy csütörtökönként 14 és 15 óra között mobil pénztár működik az ellenanyag teszten résztvevők számára. Ugyanakkor egy, az intézményt érintő pozitív vélemyényt is közzé tett.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a területen.
További cikkeink
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.
Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.
A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.