22_03_29_erdmost_nincskep

Forgalmas csomópontban lesz körforgalom Budaörsön

22_03_29_erdmost_nincskep

Forgalmas csomópontban lesz körforgalom Budaörsön

Négyütemű forgalomkorlátozásra kell számítani október 11-től Budaörsön a Csata utca–Garibaldi utca–Kereskedők útja kereszteződésében, ahol a helyi önkormányzat beruházásában körforgalmat építenek – tudatta a budaors.hu.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Azt írják, a várhatóan október 11-én kezdődő munkálatok kivitelezésének ideje alatt négyütemű forgalomkorlátozásra kell számítani. Mind a négy fázisban a Károly király utca – Ady Endre utca irányából és az autópálya lehajtóágáról lehet közlekedni, a Kereskedők útját a Törökbálinti utcánál lezárják, ide csak a szakaszra bejárattal rendelkező telephelyekre lehet majd behajtani. A gyalogosforgalom a lezárás alatt ezen a szakaszon ideiglenesem megszűnik.

A Kereskedők útja lezárt szakaszán lévő Budaörs benzinkút nevű megállóhelyet az építés ideje alatt áthelyezik a Csata utca Károly király utca–Deák Ferenc utca közötti szakaszára.

A beruházás várható időtartama 60 nap.

 

Helyszínrajz 1. ütem

Helyszínrajz 2. ütem

Helyszínrajz 3. ütem

Helyszínrajz 4. ütem

További cikkeink

Az életünk különböző szakaszaiban előfordulhat, hogy költözésre szorulunk. Lehet, hogy új munkahely, családbővülés vagy egyszerűen csak az élet változásai miatt van szükségünk egy új otthonra.

További cikkeink

A Pöttöm Sziget Bölcsőde Érd pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében kisgyermeknevelő munkakör betöltésére.

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email