Egyre beljebb merészkednek a rókák Érden, de a szakemberek szerint nincs ok az aggodalomra.
- info@erdmost.hu
A holtankoljak.hu közlése szerint szerdán a benzin ára bruttó 4, a gázolajé bruttó 9 forinttal emelkedik a hazai kutakon, így előbbiért literenként átlagosan 459, utóbbiért 470 forintot kell fizetni szeptember 29-től.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Gondoltál már arra, hogy az agy, amely életünk központi irányítórendszere, milyen komoly munkaerővel működik nap mint nap?
Amikor a japán órák először feltűntek a piacon, alapjaiban forgatták fel az óragyártás világát. Az ország, amelynek órás hagyományai a 19. századra nyúlnak vissza, ma
További cikkeink
Megszületett a megállapodás az úszószövetség, a kormány és az érdi önkormányzat között.
A női NB I/B kilencedik fordulójában otthon tartotta a bajnoki pontokat a Ferencvárosi TC U20 csapata.
Hatvannégy gimnazista búcsúzik idén az intézménytől, de az utolsó nagy megmérettetés még előttük van.
November 25–27. között már minden választókerületi lakos szavazhat online, a Nemzet Hangja felületén.
Útkarbantartási munkálatok és közműépítés miatt lehetnek fennakadások a város több pontján.
Megtartották a beiskolázási nyílt napot a Kósban, de aki lemaradt, november 19-én pótolhatja az