Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
Telítettek a sávok az M7-esen
Az M1-es és az M7-es autópálya csomóponti elválásától a Balaton felé vezető oldalon, az erős hétvégi forgalom miatt telítetek a sávok, több km-es araszolásra lehet számítani. A 16-os km-nél az M0-s autóúti csomópontban is nehézkes a felhajtás az M7-es autópályára.
Kapcsolódó cikkeink
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.
Hosszas vita és személyeskedés után született meg a döntés.
További cikkeink
Június 26-án éjjel Törökbálint térségében lezárják az M7-es külső sávját, a térvilágítás karbantartása miatt.
Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
A két iráni férfi az ország több pontján is hasonló módszerrel szerzett pénzt a
Érdemes előre gondoskodni a mélyhűtött élelmiszerekről, ugyanis hat órán keresztül szünetel majd a szolgáltatás.
Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.