A térfigyelő kamerának köszönhetően jó esély van arra, hogy sikerül azonosítani az elkövetőt.
- info@erdmost.hu
Március 8. és 14. között fokozottan ellenőrzik a passzív biztonsági eszközök használatát a hazai utakon a magyar rendőrök. Aki nem használja biztonsági övét, az lakott területen belül 10 ezer, azon kívül 15 ezer, autópályán 20 ezer forintos bírságot, illetve 3-3 és 5 büntetőpontot is kaphat.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Aki elvitte, valószínűleg piacokon, vásárokon árusítja majd a könyveket, amelyekhez ingyen jutott hozzá.
Ahol nem biztosítják a lehetőséget az ellenőrzésre, ott akár a közszolgáltatási szerződést is felmondhatja a szolgáltató.
További cikkeink
Feltérképeztük, hova mehetünk csobbanni a környéken, ha nem a saját medencénket választjuk. Az eredmény lesújtó.
Délelőtt Érdligeten hibásodott meg a vezeték, most a férfineves utcák környékén nincs víz.
A Keserűfű és a Nárcisz utcában is dolgoznak az ÉTV szakemberei, várhatóan csak délután
Mutatjuk a helyszíneket, ahol az Érdi Városgazda munkatársai dolgoznak a nap folyamán.
Hőség idején fontos, hogy mindenki felelősségteljesen járjon el, így elkerülhető a tartós vízhiány.
Ezen a héten beköltöztetik az új játékokat, kézműves és egyéb eszközöket, és egy párakaput