Az érdi intézmény csapata lett a legeredményesebb a diákolimpia országos döntőjében, ahol szép egyéni eredmények is születtek.
- info@erdmost.hu
Tizenhárom térségi iskolába látogattak el az ÉRD női kézilabda csapatának játékosai. A felnőtt NB I-es kézilabdázók a Suli Kézilabda Utánpótlás Programban részt vevő intézmények óráin vettek részt. A napokban a profi sportolók a térség nyolc iskolájában tettek látogatást. Az Érd Tv a Teleki Sámuel Általános Iskolában forgatott. Az egymás közötti találkozón Krpezs-Slezák Katarina ismét kitett magáért, hiszen két gólt lőtt az új szerepkörben bemutatkozó Jelena Lavko kapujába, ám a felek végül igazságos 5-5-ös döntetlent játszottak.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Városunkban nyílik meg ősszel Magyarország harmadik memóriapontja, ahol az érintettek széles körű tájékoztatást és támogatást kaphatnak.
Tánctanítás, szép néviseletek és finom falatok – ezzel várja az érdeklődőket hét nemzetiség szombaton.
További cikkeink
Május 14-én a lezárják a Dulácska völgyhíd két belső sávját burkolatjavítási munkák miatt.
Flashmob és néptáncbemutató, jótékonysági sütivásár és az érdi könyvtár akciója színesíti szombaton a vásári kavalkádot.
A Szociális Gondozó Központ Érd Idősek Otthona pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében 5
A Szociális Gondozó Központ Érd Családok Átmeneti Otthona pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Érdi Városgazda pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Egyre több város csatlakozik a mozgalomhoz.