Fogyatékos embertársainknak segíthetünk a február 7-i „Night to Shine" nevű eseményen.
Kultúra
Pócsiné Sivák Erzsébet a harmadik kiállításával azt szeretné megmutatni, hogy hatvan körül is érdemes belevágni.
Soha nincs késő új színt vinni az életünkbe – vallja Pócsiné Sivák Erzsébet, akinek csütörtökön nyílik a harmadik kiállítása Érden.
Szerda délután koszorúzással egybekötött megemlékezés, kiállítás, filmvetítés és beszélgetés várja az érdieket.
Január 11-ig látogatható az Eőry-emlékkiállítás az Érdi Galériában, a tárlat családi nappal zárul.
Harmadik lett ötvennégy indulóból az érdieket is tömörítő A Klub Budapesti Kempo SE a nívós versenyen.
Történetek az "elcsángáltakról", akiket keményen megtaposott, majd Érdre vetett a történelem szele.
Idén is megvendégelte a várost az Érdi Görög Nemzetiségi Önkormányzat.
Hatszáz szépkorúnak szerzett örömet az önkormányzat és a Szepes Gyula Művelődési Központ.