Lebontották hétvégén a Krause területén álló víztornyot. A cég 47 millió forintot fizet a városfejlesztési alapba, ebből a Minaretet is látogathatóvá teszik.
Közélet
A közös halászléfőzés azért ezúttal sem maradt el.
Zaporozsecek szállták meg a város központját, az oldtimer autókba be is ülhettek az érdeklődők.
Lehet menő, de a legfontosabb, hogy védjen –mondja a napszemüvegekről Havasi Zsolt, az optikus szövetség elnöke.
A Romics főigazgatója a Kormányhivatalhoz írt levelében az orvoshiányra és a finanszírozás elégtelenségére mutat rá.
Az ifjú II. Lajosra és a kíséretében lévő magyar, illetve lengyel katonákra emlékeznek vasárnap.
A Semmelweis-nap alkalmából ünnepelték az egészségügyi dolgozókat a Romicsban.
Az érdi hajléktalanhelyzet és annak megoldása is felmerült a júniusi közgyűlésen.
Kikerült a helyi védettség alól a Krause telephelyén álló víztorony.
Tíz órától ülésezik Érd MJV közgyűlése, itt élőben követheti közvetítésünket.