Nemcsak Érd küzd a túltelítettség problémájával, hanem valamennyi agglomerációs település. Törökbálint példája tanulságos lehet.
Közélet
A napokban kikerültek a város honlapjára az önkormányzati képviselők éves beszámolói. Ezekből szemezgettünk.
A titokzatos, több árvizet túlélt, régóta lakatlan épület felettébb foglalkoztatja a helyieket.
Készül Érd fenntartható mobilitási terve, beépítve a lakosság tapasztalatait. Töltse ki ön is az alábbi kérdőívet, legyen részese a tervezésnek.
Vágó Attila érdi lányokkal szeretné feltölteni a csapatot, és visszavinni az Érdet az NB1-be.
Érd alpolgármesterével többek közt a város költségvetéséről, a Gárdonyi uszodáról és a helyi kézilabdáról beszélgettünk.
Ha minden jól megy, ősszel birtokba vehetik a gyerekek a Rozsnyói utcai épületet.
Elfogadta a pirotechnikai eszközök használatát szigorító rendeletet a testület. Közgyűlési összefoglalónkat olvashatják.
Csőzik László szerint el kell dönteni, hogy ingázóváros vagy egy önálló, saját lábain álló város legyen Érdből.
A részletekről Csőzik László polgármester és Vermes Zoltán, a Szepes igazgatója beszélt szerda délelőtt.