Kiégett egy trafó a Sóskúti és a Visegrádi utak kereszteződésében, több száz háztartás maradt áram nélkül.
Az egyre gyakrabban megjelenő vendégek távoltartása a lakott területtől korántsem annyira egyszerű, mint gondolnánk.
Személyi sérülés nem történt, az utasok a régi Parkvárosi Közösségi Házban várták meg a mentesítő járatot.
Különleges szakácskönyvet adott ki az Érdi Horvát Önkormányzat, a bemutatón meg is főzték a rác finomságokat.
Egy négytagú érdi család háza vált a lángok martalékává, a szomszédok tárgyi adományokat gyűjtenek az újrakezdéshez.
Letette esküjét az Érdi Ifjúsági Önkormányzat új testülete.
A Master SE tanítványai csapatuk történetének eddigi legjobb eredményét érték el.
Az új városi karácsonyfák felállítása idén is közösségi összefogással valósult meg. A város nem feledkezik meg a rászorulókról sem, íme néhány fontos információ a téli krízis időszakra.
Az Érd és Környéke Horgászegyesület hagyományos karácsonyi vendégségét december 20-án, szombaton tartják a piacon.
Több helyszínen közműépítés miatt forgalomkorlátozásra is kell számítani.