Tartalom ikonok: Fotó

Teltházas volt a negyedik Rendvédelmi nap és kiürítési gyakorlat az Érd Arénában, melyre a helyi iskolásokat várták a hatóságok. A gyakorlat célja az volt, hogy felkészítsék a gyerekeket a váratlan helyzetekre, hogy gyorsabban és hatékonyabban tudjanak reagálni a veszélyben. A programon a rendvédelmi szakmákat és kihívásokat is megismerhették az érdi iskolások.
Testvérvárosaink képviselői a nemzeti ünnep programjainak részeként ma délután meglátogatták a Papi földeken készülő záportározót is, ahol a városaink közötti kapcsolat erősítésének jelképeként egy-egy fát is elültettek. Ezzel kezdetét vette Érd történelmének legnagyobb parkosítási programja, amelynek során mintegy 11.000 fa- és bokorcsemetét ültetnek el az érdiek. Galériával frissítve.