Tartalom flag-ek: Top

Leégett egy család háza kedd este. Az édesanya elhunyt, a három kisfiú (10, 11 és 13 évesek), valamint a 17 éves nagylány és az édesapa egyedül maradt. Egyelőre rokonoknál laknak, de mindenük odaveszett. Az Érdligeti iskola gyűjtést indított számukra, főleg ruhaneműt, élelmiszert várnak.
Csatlakozott az Érdi Környezetvédő Egyesület a 10 millió fa elnevezésű civil kezdeményezéshez. Első faültető akciójuk október 19-én, szombaton 10 órakor kezdődik a Forrás téren. Az Érd FM 101.3-nak Gyertyánági Lívia, az egyesület Környezetvédelmi Munkacsoportjának vezetője szolgált a részletekkel.