Tartalom flag-ek: Top

Két részletben költöznek be az Fehérvári út-Bagoly utca sarkán megépült rendelőbe az orvosok: május 18-ától, hétfőtől már ott tudnak dolgozni a gyermekorvosok és a védőnők, míg a háziorvosok és a gyógyszertár június 2-án kezdi meg működését az új épületben – tudtuk meg Tetlák Örs alpolgármestertől.
Három fecskepár költözött a napokban az érdi városháza egyik ablakába. A jelenségről Csőzik László polgármester posztolt a Facebook oldalán. Érd igazi fecskeparadicsomnak számít, a városban tavaly hét területen 110 fészket számoltak össze ami az országos átlaghoz képest nagy mennyiségnek számít.
Az utak fejlesztése az elsődleges cél, amíg ez nem történik meg, kézilabdádra költeni az erre is felhasználható pénzeket nem helyes döntés - mondta az RTL Klub híradójában Csőzik László polgármester. T. Mészáros András volt városvezető szerint demagógia a kézis fizetésekből ígérni aszfaltozást.