Tartalom flag-ek: Top

Szeptember 4-én idén is megrendezik a Live Street Artot Érden. Mint Wolf Katától, a Szepes Gyula Művelődési Központ vezetőjétől megtudtuk, 10 graffitiművész a helyszínen készíti el alkotását, melyet a látogatók is élőben követhetnek. A graffitisek mellett pedig koncertekkel is készülnek a szervezők.
Érden is megemlékeztek a roma holokauszt áldozatairól: az 1945-ös emlékműnél koszorúzott a városvezetés és a roma nemzetiségi önkormányzat. Szűcs Gábor alpolgármester az emlékezés fontosságáról beszélt, míg Balogh Csaba elnök a személyes veszteségeket hangsúlyozta.