Január 17-én, hétfőn, zöldhulladék összeszedés, járda helyreállítás, útfelújítás és csapadék elvezetési munkálatok várnak az ÉKFI munkatársaira.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Először szenvedett vereséget a Kisvárda Master Good SE vendégeként az ÉRD, miután a szabolcsiak végig vezetve győztek 31–27-re a K&H női kézilabda liga 11. fordulójában.
Hétvégén az ÉRD női kézilabdázói, az Érdi VSE labdarúgói, a Delta RSE Érd röplabdázói, a Gia Form-VMG DSE férfi kosárlabdázói, a Kárpáti Farkasok jégkorongozói, az Érdi Spartacus SC birkózói és a Danubius RSC párbajtőrözője is megméreti magát, ráadásul az ÉRD Arénában dartsversenyt rendeznek.
Elfogadhatatlannak tartja a Magyar Önkormányzatok Szövetsége azokat, az eddig nyilvánosságot látott javaslatokat, amelyeket a kormány tett reagálva a Megyei Jogú Városok Szövetsége által kidolgozott, a hazai önkormányzatok kompenzációját célzó koncepcióra - közölték.
Mint beszámoltunk róla, 262 millió forintot költhet Érd a Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény fejlesztésére. Hogy pontosan mire fordítják ezt az összeget, arról Bárány Zsoltot, az intézmény főigazgatóját kérdezte az Érd Tv.
2022. február 1-jén, 14 órától az Érdi Városi Galériában adják át az Érd Város Legjei díjakat. A legkedveltebb szolgáltató a Gyógytorna Centrum Érd, a legkedveltebb vállalkozó a Dunai Horgászok Shop, a legkedveltebb vendéglátó pedig a Paris Gyros lett.
Az ÉKFI január 13-ára számos közterületi munkát beütemezett, több helyen forgalomkorlátozás is várható, többek közt a Bem téren és a Kálvin téren.
Január 15-én egyes személyvonatok módosított menetrend szerint közlekednek, ezért a csatlakozások biztosítása érdekében a 741-es és 742-es busz közlekedése is módosul.
Bárány Zsolt, a Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény főigazgatója arról számolt be, hogy órási sikere volt a decemberben megkezdődött önkéntes oltási tevékenységüknek. Januártól már kötelezően részt kell vennie az intézménynek az oltási akcióhetekben, 366 főt oltottak be az elmúlt héten.
Valentin-nap alkalmából veterán autós fotózást rendeznek február 13-án 10 és 14 óra között a Sóskúti úton. Házasulandó párokat és szerelmeseket várnak az eseményre, akik fotókat készíthetnek az autócsodákkal, amelyeknek árával az Érd és Térsége Mentőszolgálatért alapítványt támogatják.