Vasárnap 17 órakor az ÉrdMost Facebook oldalán közvetítjük, ahogy meggyújtják az adventi koszorú második gyertyáját az érdi főtéren. Az ünnepi készülődés javában zajlik a városban: új díszeket kapott a központi körforgalomban lévő karácsonyfa és megújult a Bem téren is a fenyő.
Tartalom flag-ek: Érdekes
6697 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést. Elhunyt 162 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 5868 főre emelkedett.
Pest Megye Népművészetéért díjat kapott az idén harmincöt éves Forrás Néptáncegyüttes, valamint Sikentáncz Szilveszter néptáncpedagógus, és Év Iparosa díjjal ismerték el az Ostorházi családot, az Ostorházi Bevonattechnika Kft. tulajdonosát.
Nem bírta tovább elviselni fia agresszióját egy Érden élő asszony, ezért feljelentette az egyik bántalmazása után. Az Érdi Rendőrkapitányság testi sértés, és becsületsértéssel elkövetett kapcsolati erőszak miatt indított büntetőeljárást az ügyben.
2,8 milliárd forintos beruházás keretében kétszeresére, mintegy 15 ezer négyzetméterre bővítette a raktárkapacitását és egy új, gravitációs rendszerű, energiatakarékos sorral 55 ezer tonnáról 110 ezer tonnára növelte gyártó kapacitását a vállalat. Videóval frissítve.
A Csillagok között a 2001: Űrodüsszeia ellen, avagy lehet-e féreglyukakon utazgatni párhuzamos valóságokban, burgonyát termeszteni a Marson, vagy szkafanderben átlebegni az űrben az egyik űrállomástól a másikhoz?
Csütörtök éjjel eltűnt egy 17 éves Asperger-szindrómás fiú Tárnokról. Állítólag nem vitt kabátot! Aki látja, értesítse a 112-t!
Szeptembertől megújult az ÉRD TV műsorpalettája és elindult egy új autósműsor, a CarFace. Ebben látható a Kreszprofesszor válaszol című rovat Pető Attila közlekedési szakemberrel, aki olyan érdi helyszíneket látogat meg, ahol nem egyértelmű a közlekedési helyzet.
Több évtizede már, hogy az Érdligeti Általános Iskola március 14. estéjén fáklyás felvonulással tiszteleg a márciusi ifjak emléke előtt. Idén sem volt ez másképp. Videóval frissítve.
A parkvárosi közösségi házban hetente kétszer ismét iskolapadba ülnek olyan 16 év feletti fiatalok, akik az alatt a 10 év alatt, ami erre adatott, nem végezték el a 8 osztályt. Tarnóczi Máriával, a Családsegítő Szolgálat egykori vezetőjével beszélgettünk.