Vasárnap tartotta jubileumi koncertjét a 30 éves Érdi Kamarazenekar, de az egész hét a zene jegyében telt, a Lukin László Zeneiskola ugyanis több programot is szervezett a zene világnapja kapcsán.
Tartalom flag-ek: Érdekes
A most következő hosszú hétvégén az Ága-Boga Nagycsaládosok Érdi Egyesülete a Fundokliában, a Kolozsvári és Zólyomi utcákból tüntet el 180 köbméternyi szemetet. A takarításra 5 millió forintot nyertek pályázat útján.
Az Érdligeti Általános Iskola alsó tagozatának pedagógusai idén újra felkérték Varga Györgyöt, akinek négy gyermeke koptatta korábban az intézmény padjait, és aki aktív szmk-s tagként klubot is tartott akkoriban a szülők számára, hogy keltse újra életre ezt. Október 8-án lesz az első alkalom.
Bezáratták a Velencei Korzó büféit, mert annyian voltak a hétvégén, hogy a védőtávolságot sem lehetett betartani. Most azt kérik a kirándulóktól, hogy a Velencei-tó partját hagyják meg a helyieknek. A Balatonon is attól tartanak, hogy óriási tömeg lesz.
Letarolja az országot a vírus - hangsúlyozta az Érd FM 101.3 reggeli műsorában a Bundáskenyérben Dr. Berzéki Ferenc, a Százhalom Egészségügyi Központ főigazgatója. Szerinte két dolgot tehetünk, beadatjuk az oltást, és otthon maradunk. Szerinte nem most van itt az ideje a családi ünnepeknek sem.
Legalábbis kipróbálhatták, hogy meg tudnak-e birkózni egy olyan elméleti és gyakorlati feladatsorral, ami ahhoz kell, hogy az ember lánya és fia rendőrként tanuljon tovább. A lehetőséggel nem csak a végzősök, hanem már a 9. osztályosoktól kezdve sokan, szám szerint negyvenegyen éltek.
Ma ünnepli 83. szülinapját az Érdi VSE elnöke, a Honvéd vízilabdacsapatának korábbi szakosztály-igazgatója, jelenlegi technikai vezetője, Novák Ferenc. Feri bácsinak ezúton kívánunk jó egészséget, további sportsikereket! Isten éltesse sokáig!
Október 8-án, kedden 10 órától a FEMM (Fertility Education & Medical Management) termékenységtudatos cikluskövetési, természetes családtervezési módszerrel ismerkedhetnek meg az Anya-baba klub résztvevői a Parkvárosi Közösségi Házban.
A március 15-i ünnephez igazodik a vonatok és buszok közlekedési rendje. A vonatok március 14-én az ünnepnapi, 15-én a vasárnapi, 16-án már a munkanapi menetrend szerint közlekednek. Módosul a Volánbuszok közlekedési rendje is.
Csaknem három évtizedes munkája során ki tudja, összesen hány érdi és környékbeli életét mentette meg ő és csapata. Mert Bántó Béla, amellett, hogy az Érdi Mentőállomás vezetője, főmunkaidőben még mindig „kocsizik”, azaz megy egyik esettől a másikig, és igyekszik mindent megtenni mások életéért.