Itt a mai harmadik csőtörés: ezúttal a Tárnoki út érintett (frissítve)

Itt a mai harmadik csőtörés: ezúttal a Tárnoki út érintett (frissítve)

Délelőtt Érdligeten hibásodott meg a vezeték, most a férfineves utcák környékén nincs víz.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Frissítés!

Nem sokkal a harmadik csőtörés után egy újabb érdligeti helyszínen durrant el a vízvezeték. Az ÉTV munkatársai az Árvalányhaj utcában is dolgoznak a hiba elhárításán, így ott sok háztartásban vízhiány vagy nyomáscsökkenés tapasztalható. A tájékoztatás szerint 18 óráig kell nélkülözni a vizet az érintett területen. 

A vízművek által közzétett térkép szerint a csőtörés a Tárnoki – Huba – Regéci utcák sarkán történt.  Az ÉTV tájékoztatása szerint 18 óráig várható vízkorlátozás, illetve -hiány az érintett területen.

Délelőtt Érdligeten volt csőtörés, a Keserűfű és a Nárcisz utcában, az esetről itt írtunk.

Fotó: Freepik

További cikkeink

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email