Ezekben az érdi utcákban számíthat ma forgalomkorlátozásra

Ezekben az érdi utcákban számíthat ma forgalomkorlátozásra

Zöldhulladékot gyűjtenek, utat javítanak, bokrot metszenek.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Február 27-én, pénteken több helyszínen is munkálatokra kell számítani Érden, amelyek ideiglenes forgalomkorlátozással járhatnak.

A Városgazda munkatársai zöldhulladék-gyűjtést végeznek a városközpontban és a Bem téren, útjavítási munkák zajlanak a Fügefa utcában, míg a Velencei úton bokrok metszését végzik. Emellett közműépítési munkák miatt is korlátozások várhatók a Csúcs utcában, a Kerékgyártó utca 50. számnál, az Orom utcában, a Sóskúti úton, valamint a Visegrádi utca 128. szám környezetében.

A városvezetés kéri a lakókat és a gépjármű-tulajdonosokat, hogy a síkosságmentesítési időszakban fokozottan figyeljenek a parkolásra. Az utcán hagyott autók ne akadályozzák a síkosságmentesítést végző teherautók munkáját, ellenkező esetben az adott utcában nem tudják elvégezni a szükséges feladatokat.

Különösen sok problémát okoz a parkolás a Bajuszfű, Gyula, Ilona, Narancsfa, Nyírfa és Szép Ilonka utcákban, ezért az ott élők együttműködésére is kiemelten számítanak.

fotó: ÉrdMost archív

További cikkeink

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email