Sorra gyűjtik be a fényesebbnél fényesebb érmeket a Masters SE táncosai. Legutóbb az egyesület nagyformációja a horvátországi világkupán állhatott a dobogó legalsó fokára, most pedig a lengyelországi Krakkóban rendezett akrobatikus rock and roll világbajnokságon végeztek a második helyen.
A Masters SE honlapján közzétett beszámolóból kiderül, hogy a világbajnokságon összesen tizenkilenc csapat vett részt, így az elődöntők mellett középdöntőt is rendeztek. A lányok az elő- és középdöntőből egyaránt egyenes ágon, harmadik helyen jutottak tovább a fináléba.
A döntőben azonban kiemelkedően sikerült a produkciójuk. hiszen fantasztikus tánccal a második helyen végeztek, amivel az Antigravity csapat történetének eddigi legjobb eredményét érték el.
– írják az oldalon.
Nem volt előzetes elvárás a lányokkal szemben, de abban lehetett bízni, hogy mindenki odateszi magát, igyekszik a maximumon teljesíteni, ami viszont előrevetítette a kimagasló eredményt – értékelt a verseny után Bessenyei Enikő, az Antigravity edzője.
Novákovics Nikolett, az Antigravity formáció tagja is elégedett volt a teljesítménnyel, hiszen óriási bizonyítási vágy volt a csapatban, szerinte a világbajnokságon szereplés pedig már önmagában is hatalmas élmény volt.
A világbajnoki ezüstérmes produkciót az alábbi videón mutatjuk: