kenyeres_iparosut

Új gasztronómiai élményközpont épül Érden

kenyeres_iparosut

Új gasztronómiai élményközpont épül Érden

Lázban ég Érd facebook népe, a leggyakoribb kérdés momentán így hangzik: mi épül az Intersparral szemben fekvő telken?

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Jó hírünk van azoknak, akik még nem tudnák: étterem épül. Nem is akármilyen. A szürkemarhára specializálódott Kenyeres Birtok Szombathely, Keszthely, Cegléd, Kecskemét és Baja után Érden nyit újabb kulináris élményközpontot.

A közösségi média komment szekciójában többen azon aggódnak, hogy a bajaihoz hasonlóan biztosan itt is lesz színpad, meg ki tudja milyen rendezvények, amik zavarják majd a környék lakóinak nyugalmát. Itt és most szeretnénk mindenkit megnyugtatni: NEM LESZ SZÍNPAD a Kenyeres Birtok érdi étteremkomplexumában. Ezt egyenesen Gyetvai Jankától, a marketing managertől tudjuk.

Az érdi Kenyeres étterem látványterve

Ahogy azt is, hogy a létesítmény annyiban mutat túl a gasztronómiai szerepkörön, hogy a gyerekek legnagyobb örömére lesz benne játszótér. A komplexumot konténerek alkotják majd, az lesz a télen fűtött, nyáron hűtött beülős rész, amihez nagy, árnyékolt teraszok kapcsolódnak.

A tervek szerint ilyen lesz

A bajai származású Kenyeres Zoltán neve amúgy sokaknak ismerős lehet. Ő alapította a Mogyi Kft.-t, majd 2010-ben új irányba indult: szürkemarha-tenyésztésbe és vendéglátásba fogott.

A fejlesztés a Lidl üresen álló telkén valósul meg, az áruház a plázastop miatt ugyanis eddig nem épülhetett meg. Kenyeresék viszont a Lidl beszállítóiként gyorsan gyorsan megegyeztek a bérlésről, így már semmi sem áll az építkezés útjába.

A tervek szerint valamikor nyár végén nyit a Kenyeres étterem, viszont aki szeretne addig is belekóstolni a kínálatba, már most megteheti. Az építkezés melletti kis területen hetek óta üzemel a food truck, ahol szürkemarha burgerek, grillkolbászok, tépett húsok, sőt még házi rétesek is várják a kalandra éhes gasztronautákat.

Fotó: Nagy Balázs / Látványterv: Kenyeres birtok

További cikkeink

További cikkeink

A Szociális Gondozó Központ – Érd  a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény
A Szociális Gondozó Központ – Érd  a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény
A Szociális Gondozó Központ – Érd  a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email