22_03_29_erdmost_nincskep

Tollas: nemzetközi versenyen pallérozódtak

22_03_29_erdmost_nincskep

Tollas: nemzetközi versenyen pallérozódtak

A Multi Alarm SE által, az U19-es korosztály számára rendezett nemzetközi viadalon ragadtak ütőt az Érdi VSE tollaslabdázói. Ágai Zsombor és Kis-Kasza Miklós összesen hét mérkőzéssel gyarapította tapasztalatát.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Kis-Kasza Miklós egyéniben rögtön az első fordulóban kikapott belga ellenfelétől (21-17, 21-15), így itt számára hamar véget ért a verseny, de a fiú párosban és vegyespárosban is remekelt.

Ágai Zsombor és Kis-Kasza Miklós ugyanis lengyel és román ellenfeleiket is magabiztosan győzték le egyaránt két szettben, majd csak a negyeddöntőben szenvedtek vereséget a tornát később megnyerő német párostól.

Ágai Orosz Teklával indult vegyespárosban, de első meccsükön kikaptak egy cseh-szlovák duótól, míg Kis-Kasza Vetor Tányával bár szlovén ellenfeleiket legyőzték, a következő körben kikaptak a németektől és búcsúztak a versenytől.

További cikkeink

További cikkeink

Az Érdi Kincses Óvoda és Tagóvodái pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében óvodai dajka
Az Érdi Kincses Óvoda és Tagóvodái pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében pedagógiai asszisztens

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email