Hogyan lehet egyszerre felkészülni az egyre gyakoribb árvizekre és az egyre súlyosabb aszályokra?
- info@erdmost.hu
Diósdon a Sashegyi út Kossuth utca és Gárdonyi Géza utca közötti szakaszát az előzetes információkkal ellentétben csak hétfőn 14 óra után nyitják meg. Az egyéb lezárt utcák már hétfőn reggel járhatóak lesznek. Minderről Spéth Géza polgármester számolt be közösségi oldalán.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Június 26-án éjjel Törökbálint térségében lezárják az M7-es külső sávját, a térvilágítás karbantartása miatt.
Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
További cikkeink
Az odadobott ötszázas és a péksüti nem valódi segítség. A hajléktalanság felszámolásához teljesen más eszközökre és szemléletre van szükség – erről volt szó a
A két iráni férfi az ország több pontján is hasonló módszerrel szerzett pénzt a gyanútlan pénztárosoktól.
Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
Érdemes néhány dologra odafigyelni, ha nem akarunk magunknak kellemetlen pillanatokat szerezni.
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.