Mint azt korábban megírtuk, a Budapest–Pusztaszabolcs vonalon, az érdi állomás biztosítóberendezése áramellátási hiba miatt nem működik. A vonalon 30-40 perccel hosszabb menetidőre kell számítani.
A legjobb felhasználói élmény biztosítása érdekében olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k (sütik) az eszközadatok tárolására és/vagy elérésére. Ezen technológiákba való beleegyezése lehetővé teszi számunkra, hogy olyan adatokat dolgozzunk fel, mint például a böngészési szokások vagy az egyedi azonosítók ezen az oldalon. A beleegyezés meg nem adása vagy visszavonása hátrányosan befolyásolhat bizonyos funkciókat és szolgáltatásokat.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
Mint azt korábban megírtuk, a Budapest–Pusztaszabolcs vonalon, az érdi állomás biztosítóberendezése áramellátási hiba miatt nem működik. A vonalon 30-40 perccel hosszabb menetidőre kell számítani.
Nagy siker volt a Pí-futás, több mint háromszázan nevezetek.
Egy friss kutatás szerint leginkább az alacsony iskolai végzettségűek használják a hazánkban is népszerű videós közösségi médiafelületet.
Március 20-án műhelymunkát tartanak a Magyar Földrajzi Múzeumban a Restoriver nevű projekt kapcsán. Az eseményhez bárki csatlakozhat.
Mutatjuk, milyen ingyenes ünnepi programokon vehetünk részt március 15-én.
A biológiai növényvédelem nem ördöngösség, és egyre inkább elérhető a hobbikertészek számára is - tudtuk meg a növényorvostól.