A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
400 ezer embert oltanak be a következő napokban
A hétvégén is zajlik a tömeges oltás a Sinopharm, a Moderna és Pfizer vakcinákkal a háziorvosoknál és a kórházi oltópontokon, így a következő napokban 400 ezer embert oltanak be, de az AstraZeneca oltóanyagát a jövő hét második feléig felfüggesztették - közölte a koronavirus.gov.hu.
Kapcsolódó cikkeink
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
További cikkeink
Érdemes előre gondoskodni a mélyhűtött élelmiszerekről, ugyanis hat órán keresztül szünetel majd a szolgáltatás.
Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es