Kiszebábot égettek, hangoskodtak, alakoskodtak és még Tél kapitányt is hazakergették a birodalmába a Fundoklia-téri farsangolók.
Az érdi kezdeményezés országszerte egyedülálló, és idén még több szolgáltatással bővül.
Szent-Györgyi Albert díjra jelölték a Romics szakorvosát, dr. Garamvölgyi Zoltánt.
Meghibásodott a vízhálózat a Riminyáki úton és környékén.
A polgármester szerint "ez volt a legalja" - amúgy csak a szokásos jelenetek színesítették a közgyűlést.
Műveljük kertecskéinket - tanácsolja minden bölcs ember, és érdemes megfogadni.
Február 23-án 10 órától tartja szokásos havi rendes közgyűlését Érd Megyei Jogú Város képviselő-testülete. Az ülést élőben közvetítjük.
Pénteken 18 órától családi farsangra várnak mindenkit a Fundoklia térre.
Csőzik László okkal büszke az eredményre, de tudja azt is, mik a gyenge pontok, amiken javítani kell.
Ősszel kezdődhet az új érdi, hatcsoportos bölcsőde építkezése - árulta el közösségi oldalán a Érd polgármestere.