November 27-én idén utoljára gyűjti a zöldhulladékot az Érd és Térsége Hulladékkezelő Nonprofit Kft. A szolgáltató ügyvezetője, Csókai Viktor a héten lapunknak arról is nyilatkozott, hogy az ÉTH már tárgyal az önkormányzattal az idei pótjáratról.
Tartalom ikonok: Információ
A hajnali és a délutáni csúcsidőben is szünetelteti néhány járatát a Volánbusz. A 734-es és és a 735-ös buszok az érdi állomásról indultak, de határozatlan ideig nem közlekednek a társaság tájékoztatása szerint. A Volánbusz az egyéb járatok igénybevételét javasolja.
November 25-én 8 és 16 óra között vízvezeték-rekonstrukciós munkálatokat végez az ÉTV a Botond utcában és környékén.
Az Érd és Térsége Hulladékkezelési Nonprofit Kft. tájékoztatja ügyfeleit, hogy Érd Sas u. 2. szám alatti hulladékudvarunkban a gumiabroncs átvétele határozatlan ideig szünetel.
Csőtörés miatt a Béke téren és környékén nyomáscsökkenés és vízhiány léphet fel. A munkálatok már délelőtt elkezdődtek, a szolgáltatás újraindításának várható időpontja:14 óra.
Az Érden élő Budavári Zitával, a Bölcső Alapítvány elnökével egy korántsem könnyű témát jártuk körül az örökbefogadás világnapja alkalmából.
Bárány Zsolt, a Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény főigazgatója az intézmény közösségi oldalán számol be arról, hogy decemberben három munkaszüneti napon két oltóhelyet nyitnak meg. Csak előzetesen regisztrált és időpont foglalással rendelkező lakosokat oltanak be.
A Tesco-Global Zrt. visszahívta és kivonta a forgalomból a “TS Darált dió 200g” megnevezésű terméket penészedés miatt – közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden az MTI-vel.
A villamos hálózaton végzett munkálatok miatt december 7-én 9 és 14 óra között áramszünet lesz Százhalombatta számos központjában – hívták fel a figyelmet a város honlapján az ELMŰ Hálózati Kft. értesítésére hivatkozva.
Már november 24-én feldíszítik a Bem téren a napokban felállított fenyőfát az Érdi Közterület-fenntartó Intézmény, amely a Béke téren a járdát, a Hírnök utcában az utat állítja helyre. A Martinovics utcában útfejújítást végeznek, míg az Ágota utcában a csapadékelvezetésen dolgoznak.