Nincs áram Érd több pontján – derül ki egy Facebook posztból. A hozzászólók jelezték, hogy többek között az Interspar környékén, Dombosvárosban és Postástelepen sincs áram. A telefonos hibabejelentő rögzítője ezt a tájékoztatást adja: „a hálózaton nagy kiterjedésű üzemzavar van”.
Tartalom ikonok: Információ
Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak egy embert a mentők kórházba szombaton hajnalban Érden, a Barót utcából - adta hírül a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. Csámpai Attila kiemelte: a mérgezések nagy számban megelőzhetőek, az alapvető szabályok betartásával.
Az Érd és Térsége Víziközmű Kft. tájékoztatja a felhasználókat, hogy 2019. 07. 29. és 08. 30. között munkanapokon 08:00-16:00 óra között Törökbálinton ivóvízvezeték-kiváltási munkálatokat végeznek.
Megváltozott ügyfélfogadási rend 2019. július 1-től.
A Kelenföld - Százhalombatta vasúti vonalszakasz korszerűsítésének részeként a XXII. kerületi Nagytétényi út lezárása 2019.07.18. 19:00 órakor feloldásra kerül. Ezt követően 2019.07.19-én 12:00-tól a Nagytétényi úti átjárót véglegesen lezárják.
Megnyitják az M0 autóút szigetszentmiklósi csomópontjának lehajtóját 2019. július 21-én, és ezzel egyidőben megkezdődik halásztelki csomópont felújítása is.
Mint írják Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának hivatalos Facebook oldalán, bár nem szoktak ilyet tenni, de a zord időre való tekintettel, most kivételesen ők is megosztották azt a posztot, melyben két elszökött kutyust keresnek. Szerencsére az egyikük már meglett.
A visszaköltözés miatt augusztus 1-jén, csütörtökön és augusztus 2-án, pénteken zárva tart a Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény laborja.
Nagy port kavart az elmúlt napokban az a Facebook poszt, melyben egy érdi édesanya az iskolai bántalmazásra hívta fel a figyelmet. Az eset kapcsán az Érd Tv munkatársai az Érdi Rendőrkapitányság bűnmegelőzési előadóját, Szatmáriné Berczi Dolóreszt kérdezték a bántalmazásról általánosságban.
Negyedik alkalommal rendezi meg az Idősügyi Tanács a lecsófőző fesztivált, amit idén augusztus 22-én tartanak a parkvárosi napközis táborban. Az érdi nyugdíjasklubok, idősotthonok, baráti társaságok jelentkezését augusztus 9-éig várják a szervezők; örömmel látják a szurkolókat is.