Újabb 36 embernél igazolták az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 167-re nőtt a regisztrált fertőzöttek száma, közölte a kormányzati tájékoztató oldal hétfőn.
Tartalom flag-ek: Noshow
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 131-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma- olvasható a koronavirus.gov.hu honlapon.
Újabb magyar állampolgároknál és két külföldinél mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 103-ra nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma, írja a hivatalos kormányzati tájékoztató.
Két idős magyar beteg hunyt el koronavírus-fertőzés miatt, egy 79 éves és egy 68 éves magyar férfi. Ezzel háromra nőtt az elhunytak száma, jelentette be közleményben pénteken délelőtt a hivatalos kormányzati honlap.
Péntek reggelre újabb magyar állampolgároknál és egy iráninál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 85-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.
73-ra emelkedett a regisztrált koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon. A kormányzati információs honlapon közölt adatok szerint tegnap óta 15 új fertőződést regisztráltak. Összesen 2322 mintavétel történt.
"Úgy látjuk, eljött az ideje, hogy a járványügyi és egészségügyi kérdések mellett most már gazdasági döntéseket is hozzunk. A világjárvány nemcsak az emberek egészségét veszélyezteti, hanem a munkahelyüket is". Öt intézkedést jelentett be ezzel kapcsolatban a miniszterelnök szerdán.
17.30-tól már a védettségi igazolvánnyal rendelkezők és 18 éven aluli hozzátartozóik előtt fogadja az Ercsi úti Sporttelepen az NB III Nyugati csoportjának 34. fordulójában a 9. helyezett Érdi VSE a sereghajtó Nagyatádi FC-t. A mérkőzést az erdmost.hu facebook oldalán élőben közvetítjük!
Május 7-én, 16 órától védettségi igazolvánnyal rendelkező szurkolók előtt vív rangadót a 8. helyezett Kisvárda Master Good SE ellen az ÉRD Arénában a tabellán 9. ÉRD a női kézilabda NB I 22. fordulójában. A mérkőzést az erdmost.hu facebook oldalán élőben közvetítjük!
Hat új beteget diagnosztizáltak koronavírus-fertőzéssel egyetlen nap alatt, áll a koronavirus.gov.hu honlapon szombaton megjelent közleményben. Az új betegekről az eddigi gyakorlattal ellentétben már nem közöltek személyükre vonatkozó információt, mindössze annyi tudható, hogy mindannyian magyarok.