tulipanok_freepik

Tulipánba borul a Kálvin tér

tulipanok_freepik

Tulipánba borul a Kálvin tér

Lombgyűjtés, kerékpárút javítás és közműépítés is szerepel az Érdi Városgazda csütörtöki programjában.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

November 23-án az Érdi Városgazda munkatársai tulipánokat ültetnek a Kálvin téren, gyűjtik a lombot a Pelikán sétányon, a főtéren és a lakótelepen.

Egyúttal folytatják a kerékpár út javítását a Balatoni úton, míg a Gyula utca 76-os és 78-as szám előtt a járdát állítják helyre.

Mindezeken túl az alábbi helyszíneken pedig közműépítések zajlanak majd.

Aggteleki u. 6., 8.
Barackfa u. 20.
Begónia u. 18/B.
Cinke u. 8.
Cserhát u. 7.
Csér u. 19.
Fraknói u.
Gyula u. 76-78.
Mester u. 9., 11.
Szép Ilonka u. 18.
Zilahi u.
Zólyomi u.

A cég felhívja a lakosság figyelmét, hogy a felsorolt utcákban a munkálatok miatt forgalomkorlátozásokra kell számítani.

Fotó: Freepik

További cikkeink

További cikkeink

Az Érdi Kincses Óvoda és Tagóvodái pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében óvodai dajka
Az Érdi Kincses Óvoda és Tagóvodái pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében pedagógiai asszisztens

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email