Férfi kézi: idegenben is menetel a Kőrösi

Továbbra is százszázalékos mérleggel áll a Pest megyei másodosztályban a Kőrösi KDSE férfi kézilabdacsapata, amely a hatodik fordulóban Vecsésen győzött meggyőző fölénnyel 35–20-ra, míg a serdülők Horton diadalmaskodtak 42–21-re.

Balázs Tibor együttese a tabella utolsó előtti helyén egy győzelemmel és négy vereséggel álló Vecsési SE II vendégeként folytatta szereplését a megyei másodosztályban.

A találkozó első perceiben még a hazaiak vezettek, de 4–3 után egy 8–0-s szériát produkált a Kőrösi, amely így lényegében negyed óra alatt eldöntötte a lényegi kérdéseket, hiszen a szünetben már 21–7-re vezetett, végül tizenöt góllal, 35–20-ra győzött.

Az érdiek ennek ellenére leszorultak a tabella éléről, hiszen a Ceglédi KKSE II-Abony is hat győzelemmel – és egy vereséggel – áll, de gólkülönbsége jelentősen jobb a Kőrösiénél.

Pest megyei férfi kézilabda II. osztály, 6. forduló
Vecsés SE II–Kőrösi KDSE 20–35 (7–21)
Legjobb dobók: András Á., Jurászik 5-5, Juhász F. 4, ill. Balázs T., Cseh M. 8-8, Veres M. 6, Gyöngyösi 5

A Kőrösi KDSE serdülő együttese a mumusnak számító Hort SE otthonában lépett pályára, de az érdiek ezúttal magabiztos játékkal, 22–12-es félidő után kiütéssel, 42–21-re győzték le vendéglátójukat.