gyarfas_istvan_koncert_plakat_poirot_jo

Érdi közönségnek zongorázik a magyar jazz nagy tehetsége

gyarfas_istvan_koncert_plakat_poirot_jo

Érdi közönségnek zongorázik a magyar jazz nagy tehetsége

Február 26-án ismét a műfaj hazai nagyságai zenélnek a Poirot Étteremben.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Többek közt Horváth Szabolcsnak, a díjhalmozó érdi jazz-zongoristának a produkcióját is meghallgathatják azok, akik szerda este 19 órától ellátogatnak a Poirot Belga Étterem & Sport Pubba, ahol Gyárfás István a magyar swing gitározás mestere lép a közönség elé.

Gyárfás István – aki volt már az év jazzgitárosa, ahogy a rangos Szabó Gábor-díjjal is kitüntették – ezúttal egy fiatal tehetséges énekesnővel, Lazsádi Katával, illetve a már említett Horváth Szabolccsal közösen muzsikál majd az érdi publikumnak.

Gyárfás István a IX. AVL – Érdi Jazz Fesztiválon

A születésétől fogva vak zongorista tehetséggel, Horváth Szabolccsal nemrégiben mi is beszélgettünk, aminek apropója az volt, hogy neki ítélték a MagyarJazz Díjat, ami ráadásul már a sokadik kitüntetése volt a városunkban élő zenésznek. Ezt a beszélgetést lentebb tudják meghallgatni/megnézni.

Címlapkép: Facebook/Érdi Jazz Klub belső képek: ÉrdMost archív

További cikkeink

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email