22_03_29_erdmost_nincskep

Vége a lezárásnak: elsejétől újra a közlekedőké a Hárosi híd

22_03_29_erdmost_nincskep

Vége a lezárásnak: elsejétől újra a közlekedőké a Hárosi híd

A terveknek megfelelően augusztus végére befejeződtek a Deák Ferenc híd északi hídjának teljes lezárásával járó javítási és megerősítési munkák. A közlekedők szeptember elsejétől ismét használhatják az átkelőt, az M1 felé vezető oldalon három sávon haladhat a forgalom.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

A projekt a NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. beruházásában, a STR M0 Konzorcium munkájával valósul meg. A sarucserékhez szükséges műszaki dokumentációt a Főmterv Mérnöki Tervező Zrt. tervezte meg.

A várhatóan karácsonyig tartó további munkálatok miatt újabb teljes lezárásra már nem, csak néhány órás eseti hétvégi forgalomkorlátozásokra lehet számítani.

A tanítási szünet végével a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szakemberei próbaterhelést követően augusztus 31-én délután kezdik meg a lezárás felszámolását. Szeptember 1-én hajnalban a halásztelki felhajtóval együtt nyitják meg ismét a Deák Ferenc híd északi hídját.

 A munkák a Deák Ferenc híd északi hídja szerkezetén – amely három önálló, egyenként háromnyílású hídszerkezetből álló hídsorozat – és összesen tíz pillérén elvégzett külső szakértők bevonásával lezajlott vizsgálatsorozat alapján váltak lehetővé.

További cikkeink

További cikkeink

Érd MJV Polgármesteri Hivatala Adóigazgatási Főosztály pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében adóügyi ügyintéző munkakör/feladatkör

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email