Az érdi iskolákban van kézfertőtlenítő szer a mosdókban – értesültünk Sárközi Márta tankerületi igazgatótól. Az óvodákat is ellátták kézfertőtlenítő szerekkel – ezt már Vincze Beátától, a Szivárvány Óvoda intézményvezetőjétől tudjuk –, és a játékok fertőtlenítésére is kiemelt figyelmet fordítanak. A bölcsődékben is fokozottan tisztogatják a gyermekjátékokat; van, amit naponta többször is. Az egyik intézményben belépéskor kötelezővé tették a kézmosást a szülőknek és a gyerekeknek is.
- Ádám Katalin
Az érdi iskolákban, óvodákban és a bölcsődékben is gondoskodtak kézfertőtlenítő szerekről, fokozottan odafigyelnek a higiéniára, és van, ahol a kézmosást is kötelezővé tették belépéskor.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Ezekben a napokban kifejezetten jól jöhetnek a katasztrófavédelem tanácsai.
A kulcs a SEO, azaz a keresőmotor-optimalizálás.
További cikkeink
A történelemrajongó fiú több mint 20 millió forint értékben lopott műtárgyakat az ország különböző múzeumaiból.
Érd MJV Polgármesteri Hivatala Pénzügyi és Gazdálkodási Főosztály Költségvetési és Gazdálkodási Osztály pályázatot hirdet közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében költségvetési és gazdálkodási osztályvezető munkakör/feladatkör betöltésére.
Csak bújjanak rajta, ha szeretnének felfrissülni a hőségben.
Hétvégén kezdetét veszi a küzdelem a magyar labdarúgó bajnokság több osztályában. Az Érd a
A kormány ezzel elismerte: önhibáján kívül került nehéz anyagi helyzetbe a város.
Vizet osztanak a MÁV és a Volán nagyobb pályaudvarain.