Jelentős mennyiségű droggyanús növényi anyag is előkerült a házkutatás során.
- Ádám Katalin
A Pumukli és a Meseház óvoda is csatlakozott a nemzetközi Let’s Clean Up Europe (Tisztítsuk meg Európát) akcióhoz: az apróságok, a szülők és az óvodapedagógusok a Bara-árkot takarították ki múlt csütörtökön:
kicsik és nagyok lombseprűkkel halászták ki a vízbe dobált sörös dobozokat, nejlonzacskókat, egyéb hulladékot, és természetesen a partról is felszedték az elhajigált szemetet.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
SportCast vendégünk Kozma Mihály, a magyar labdarúgás ikonikus alakja, aki 25 éven keresztül volt a Honvéd meghatározó alakja. Kétszeres magyar bajnok, háromszoros gólkirály, olimpiai ezüstérmes
Szerdán napközben még fülledt idő lesz, estére viszont megérkezik a hidegfront. Mutatjuk, hogy milyen időjárás vár ránk a hét második felében.
További cikkeink
Átfogó javaslatcsomagot mutatott be Csengeri Attila képviselő a Zöld Fórumon.
Közműépítések okoznak fennakadásokat városszerte.
A metró üzemideje alatt Kelenföldről, utána pedig a Móricz Zsigmond körtérről indulnak az éjszakai
Június 29-én 14 órától ülésezik Érd képviselő-testülete, a közgyűlést élőben közvetítjük.
Nem csőtörés, hanem valami egészen más volt az oka.
Érd is megünnepelte a Semmelweis-napot, a rendezvényen nemcsak a szakrendelő és az egészségügy múltjáról,