Vízilabda: itthon nyert a Honvéd-Érd

Az ÉRD Aréna zárt kapui mögött szállt vízbe a Budapesti Honvéd SE érdi vízilabda szakosztályának 2006-os együttese, amely szoros mérkőzésen győzte le 7–6-ra a Szegedi Vízipóló Sulit.

A Tisza-partiak kezdték jobban a Szívós István Gyermekbajnokság alapszakaszának 10. fordulóját az 1. csoportban, de hiába léptek meg az első percekben kettővel is, Vargáné Gazdag Erika együttese a második negyed közepére fordítani tudott.

Bár a térfélcsere után a szegediek is visszavették a vezetést, Szabó Bálint találatával az utolsó nyolc percre 6–5-ös érdi előnnyel fordultak a felek. Végül az érdiek előnyüket megtartva 7–6-os győzelmet arattak.

Budapesti Szívós István Gyermekbajnokság, 2006, Alapszakasz, 1. csoport, 10. forduló
Budapesti Honvéd SE-Érd–Szegedi Vízipóló Suli 7–6 (3–3, 1–1, 2–1, 1–1)
A BHSE-Érd gólszerzői: Farkas Szilárd, Zsigó Botond 2-2, Korner Márton, Szabó Bálint, Bereczki Erik 1-1