Vízilabda: csak a legkisebbek nyertek

A Budapesti Honvéd SE érdi vízilabdaszakosztályának három együtteséből csak egy tudott nyerni hétvégén, a 2008-asok azonban 7–4-es győzelemmel kezdték a rájátszást, míg a Honvéd dorogi együttese mindkét meccsét megnyerte Érden.

A budapesti ifjúsági bajnokságban szereplő érdiek a Nyéki uszodában a BVSC-Zugló ellen szálltak vízbe. Az érdiek nem kezdtek jól és a nagyszünetben már 10–1-es hátrányban voltak, végül 19–5-ös vereséget szenvedtek.

Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság, Alapszakasz, 1. csoport, 9. forduló, Nyéki Imre uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd–BVSC-Zugló 5–19 (0–4, 1–6, 2–5, 2–4)
A BHSE-Érd gólszerzői: Szűcs Milán 2, Greksa Martin, Reinwarth Balázs, Horváth Gergely 1-1

A 2006-osok szintén a budapesti bajnokságban a Margitszigeten szenvedtek 23–1-es vereséget az UVSE-től.

Budapesti Szívós István Gyermekbajnokság, 2006, Alapszakasz, 1. csoport, 11. forduló, Széchy Tamás uszoda, Margitsziget
UVSE-Hunguest Hotels–Budapesti Honvéd SE-Érd 23–1 (6–0, 4–0, 4–1, 9–0)
A BHSE-Érd gólszerzője: Serflek Levedi 1

Ellenben a legkisebbek, a 2008-asok a BVSC-Zugló második csapatával csaptak össze a rájátszás első körében a Hajós uszodában. Itt az érdiek szoros kezdés után a félidőben még 2–2-es döntetlenre álltak, de a harmadik negyedet 3–0-ra megnyerték és ennek köszönhetően 7–4-re győztek.

Budapesti Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2008, Rájátszás, 3. csoport, 1. forduló, Hajós uszoda
BVSC-Zugló II–Budapesti Honvéd SE-Érd II 4–7 (0–0, 2–2, 0–3, 2–2)
A BHSE-Érd gólszerzői: Korner Márton, Herpák Noel 2-2, Bereczki Erik, Demjén Réka, Nágel Nikoletta 1-1

Érden tartották a Dunántúli Ifjúsági Bajnokság aktuális fordulóját, ahol hét találkozót rendeztek az ÉRD Aréna zárt kapui mögött. Itt egyedüliként a Honvéd-Dorog nyerte meg mindkét meccsét, a Dunaújváros és a Pécs egy-egy győzelmet és döntetlent ért el, a Balaton VK és a Mosonmagyaróvár egy-egy sikerrel és vereséggel zárt, míg a Velence Plus és a Szekszárd kétszer kapott ki.