Röplabda: ezüst a Delta U13-asaitól

A martonvásári Tóth Iván Sportcsarnokban tartotta az U13-as korosztály első osztályának aktuális fordulóját a Delta RSE ÉRD, amely a BVSC-Zuglót és a KESI ’A’ csapatát 2:0-ra verte, de ugyanilyen arányban kikapott a Nyíregyházától.

Nem használhatja edzésre és mérkőzésre sem a Bolyai János Általános Iskola és a Vörösmarty Mihály Gimnázium tornacsarnokait a Delta RSE Érd, amely emiatt Martonvásáron, a Tóth Iván Sportcsarnokban látta vendégül ellenfeleit az Országos Mini Bajnokság (U13) aktuális fordulójában.

Az Őryné Merő Nóra nevét viselő első osztályú bajnokságban az érdiek a BVSC-Zugló ellen két sima szettben (25:13, 25:14) győztek, majd ugyan a veretlenül záró Nyíregyházától szintén két játszmában kaptak ki (25:13, 25:23), de a játéknapot sikerrel zárták, mert a KESI ’A’-jelű együttesét szoros találkozón győzték le ugyancsak 2:0-ra (25:21, 25:22).

Eredmények, Őryné Merő Nóra U13, Országos Mini Bajnokság, I. osztály. Martonvásár
BVSC-Zugló–Delta RSE Érd 0:2
KESI A–Nyíregyháza 0:2
BVSC-Zugló–KESI A 0:2
Delta RSE Érd–Nyíregyháza 0:2
Nyíregyháza–BVSC-Zugló 2:0
KESI A–Delta RSE Érd 0:2