Magabiztos Delta-siker a Győr ellen

A szombati fiaskó után vasárnap győzelemnek örülhetett a Delta RSE Érd a női röplabda NB II Nyugat "A" csoport  9. fordulójában. Jakab Boglárkáék 3:1 arányban múlták felül a Széchenyi Győrt, hazai környezetben.

Az első két szettet magabiztosan, jelentős különbséggel 25:16-ra és 25:14-re nyerte a házigazda Delta a Bolyai iskolában lebonyolított bajnoki találkozón. A harmadik játszmában viszont a vendégek 25:22-re győztek, ezzel pedig közelebb kerültek a vendéglátókhoz.

A forgatókönyv eddig hasonló volt a szombati, Veszprém ellen végül elvesztett mérkőzéshez, ellenben ezúttal a folytatás máshogy alakult. Az érdi tigrisek a negyedik felvonásban újra nyertek, méghozzá tetemes pontelőnnyel 25:7-re, ezzel pedig behúzták a párharcot 3:1-es sikerrel.