Jégkorong: mesternégyes U16-ban, gól U18-ban

Kuminka Zsombor a Kárpáti Farkasok egyik legeredményesebb gólszerzői közé tartozik, melyet az elmúlt napokban is igazolt, miután az osztrák ligában is bevette a Budapesti Jégkorong Akadémia kapuját, míg saját korosztályában négy góllal segítette csapatát a győzelemhez.

A Kárpáti Farkasok U18-as együttese az osztrák liga alsóházában a Budapest Jégkorong Akadémiát látta vendégül az Érdi Jégcsarnokban, ahol a hazaiak kifejezetten jól kezdtek és az első harmadban 3–1-re is elléptek, de a folytatás a fővárosiaké volt, akik a második felvonást 2–0-ra, a harmadikat pedig 6–1-re, így a mérkőzést 9–4-re nyerték meg.

A Kárpáti Farkasok U16-os együttese a legerősebbnek számító I. csoportban kiütéssel győzött, miután remek játékkal győzte le 7–0-ra a Debreceni HK-t.

Az U14-eseknél a II. csoport középszakaszában szereplő együttes nem bírt Miskolcon a DVTK Jegesmedvékkel, amely 7–1-re győzött hazai jégen, míg a Kárpáti Farkasok B-csapata az V. csoportban bár az első harmadot 2–0-ra megnyerte az FTC ellen, de a zöld-fehérek a második harmadban egyenlítettek, majd a hosszabbításban a győzelmet is megszerezték.

A Kárpáti Farkasok kisebb korosztályai közül az U12-esek mindhárom bajnokságban jégre léptek, az U10-esek a sárga és piros bajnokságban, az U8-asok pedig a piros bajnokságban vívtak négy-négy mérkőzést.

U18, ICE Juniors League, alsóház
Kárpáti Farkasok–Budapest Jégkorong Akadémia 4–9 (3–1, 0–2, 1–6)
A Kárpáti Farkasok gólszerzői: Polgár L. (7. perc), Kuminka Zs. (8. p.), Szűcs B. (12. p.), Barna O. (57. p.)

U16, I. csoport, alapszakasz
Kárpáti Farkasok–Debreceni Hoki Klub 7–0 (3–0, 3–0, 1–0)
A Kárpáti Farkasok gólszerzői: Kuminka Zs. (14., 18., 19., 49. perc), Barna O. (27. p.), Molnár B. (33., 38. p.)

U14, II. csoport, középszakasz
DVTK Jegesmedvék–Kárpáti Farkasok 7–1 (2–0, 2–1, 3–0)
A Kárpáti Farkasok gólszerzője: Tóth F. (31. p.)

U14, V. csoport, alapszakasz
Kárpáti Farkasok B–FTC-Telekom B 2–2 – hosszabbítás után 2–3 (2–0, 0–2, 0–0, 0–1)
A Kárpáti Farkasok gólszerzői: Molnár B. (7. p.), Papp I. (8. p.)