Állás: szennyvízüzemi gépkezelő

Az Érd és Térsége Víziközmű Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe: szennyvízüzemi gépkezelő.

Munkaköri feladat: A szolgáltatás folyamatosságának biztosítása mellett a szennyvíztisztító telep üzemeltetésében való aktív tevékenység. Berendezések üzemeltetése és karbantartása, folyamatok ellenőrzése, üzemnapló naprakész vezetése. Napi mintavétel és helyszíni mérések elvégzése, a telep területének és az épületek helyiségeinek rendben tartása.

Pályázati feltételek:

  • legalább szakmunkás bizonyítvány (szakközépiskolai érettségi vagy technikusi végzettség előnyt jelent)
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló problémafelismerő és -megoldó képesség
  • érdeklődő személyiség
  • csapatmunkára való készség
  • józan életvitel
  • készenlét vállalása a közszolgáltatás folyamatos biztosítása érdekében

Előnyt jelent:

  • szennyvíztisztító telepek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • villanyszerelői végzettség

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony, 6 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (heti 40 óra)

Munkavégzés helye: Herceghalmi szennyvíztisztító telep (2053 Herceghalom, Zsámbéki út)

Munkabér, juttatások: a munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a hatályos Kollektív Szerződés tartalmaz rendelkezéseket

Álláshely betölthetőségének ideje: a kiválasztást követően akár azonnal, vagy megegyezés szerint

Benyújtandó iratok: bérigényt is tartalmazó fényképes önéletrajz

A fényképes, jövedelem elvárást is tartalmazó pályázati anyagát a jaszai.szandra@erdivizmuvek.hu e-mail címre kérjük megküldeni.