Karate: Botos Botond minden éremből hozott

Két arany- és egy-egy ezüst-, illetve bronzérmet szerzett az MTK érdi karatésa, Botos Botond, aki tárgyi nyereményekben is részesült a hétvégi, Szarvason rendezett Hayashi Magyar WKF Karate Liga záró versenyén

Saját korcsoportjában az U21-75 kg kumite versenyszámban első lett, a felnőtt -75 kg pedig harmadik helyezést ért el.  A négyfordulós bajnokságban Botos csak három helyszínen tudott részt venni, de így is fölényesen megnyerte az összesítést kategóriájában, felnőttben pedig ezüstérmes lett az összesítésben. Így további elismerést kapott, és a Székely Budo-Sport Kft. jóvoltából tárgyi nyereményekben is részesült.

A megmérettetések nem érnek véget, hiszen március 7-én rendezik a nemzetközi Tatami Kupát, ami már a nyárra halasztott Európa-bajnokság kvalifikációja is. A pihenésnek ekkor sem lesz itt az ideje, mivel  március 10-én repül Botond Isztambulba, élete első Premier League versenyére, ahol a világ legjobbjai ellen léphet tatamira.