Remekeltek az érdi úszók
2018
jún. 11

Barócsai Petra és Milák Kristóf tizenhat számból tizennégyben dobogón végzett a hódmezővásárhelyi ifjúsági országos bajnokságon.

Tovább...
Battai edző lehet Hosszú Katinka új trénere
2018
jún. 3

Az országos sajtóban május végén látott napvilágot az információ, mely szerint a jelenleg is Százhalombattán edzősködő olimpikonunk, Bodrogi Viktor lehet a háromszoros olimpiai, hétszeres világ- és tizenháromszoros Európa-bajnok magyar úszónő, Hosszú Katinka új edzője.

Tovább...
Milák: 10/10
2018
jún. 3

Amiben elindult, azt kivétel nélkül megnyerte a hódmezővásárhelyi ifjúsági országos bajnokságon Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. sportolója!

Tovább...
Tíz érem a vidékbajnokságról
2018
ápr. 30

Öt arany-, egy ezüst- és négy bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. huszonegy fős csapata a hétvégi, Duna Arénában rendezett Országos Vidék Bajnokságról.

Tovább...
Kilenc érem Fehérvárról
2018
ápr. 25

Két arany-, négy ezüst- és három bronzérmet szereztek az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzői a hétvégi székesfehérvári versenyről.

Tovább...
„Remélem is, hogy meglesz idén a világrekord”
2018
ápr. 5

Milák Kristóf egy századdal maradt el Cseh László 2008-as, a pekingi olimpián úszott Európa-csúcsától a debreceni felnőtt országos bajnokságon. 1:52.71-es idejével megnyerte volna a riói olimpiát, valamint az elmúlt két (kazanyi és budapesti) világbajnokságot is 200 méter pillangón.

Tovább...
Ötödik lett az érdi váltó!
2018
márc. 29

Ötödik helyen végzett a Budapesti Úszószövetség által szervezett háromfordulós utánpótlásverseny második körében az Érdi Úszó Sport Kft. Reizinger Anna, Tóth Regina Kata, Boriszov Noémi és Csákány-Csáfordi Míra alkotta 4x100 méteres lány vegyesváltója.

Tovább...
Huszonöt érem Zsolnáról!
2018
márc. 28

Öt arany-, illetve tíz-tíz ezüst- és bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. tizenhat sportolója a Spring Prix of Zilina elnevezésű nemzetközi utánpótlásversenyről, a szlovákiai Zsolnáról.

Tovább...
Világcsúcsot vár a kapitány Milák Kristóftól!
2018
márc. 22

Március 28. és 31. között Debrecenben rendezik az úszók országos bajnokságát. A sportág hazai szereplőiről beszélt dr. Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya a Digi Sport Reggeli Start című műsorában.

Tovább...
Huszonhat érem az úszóktól
2018
feb. 27

Két helyszínen, Hódmezővásárhelyen és Debrecenben volt jelenése az Érdi Úszó Sport Kft. sportolóinak. A nagyobbak Magó Gábor vezetésével Debrecenben, a Hajós Alfréd Kupa első fordulóján, a kisebbek Németh Kittyvel Hódmezővásárhelyen, a Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóversenyen álltak rajtkőre.