Lezárták az idényt!
2018
jún. 3

A NAAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPÁVAL záródott az Érdi VSE tollaslabda szakosztályának idénye. A viadalon 82-en mérették meg magukat.

Tovább...
Biztos lehet a bronzérem!
2018
máj. 25

Az Érdi VSE NB III-as együttese utolsó hazai mérkőzésén szerepel a 2017/2018-as szezonban. Sőt, egy pontszerzéssel Limperger Zsolt együttese biztosan bronzérmes lenne! A Puskás Akadémia FC II elleni mérkőzés május 27-én, 17.30-kor kezdődik az Ercsi úti Sporttelepen.

Tovább...
NAAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPA!
2018
máj. 23

Az évad utolsó Csoki Kupáját rendezi meg az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya június 2-án a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában.

Tovább...
Megint érmek az ob-ról!
2018
ápr. 25

Schvirján Zsófia egyéniben ezüstérmet, Zsarnai Marcell fiú párosban oldalán a győri Nusser Ádámmal bronzérmet szerzett a tollaslabdázók pécsi országos bajnokságán.

Tovább...
Két ob-ezüst!
2018
ápr. 16

Harmos Boldizsár és Kis-Kasza Arabella is ezüstérmet szerzett a Hódos Tamás Sportcsarnokban rendezett U11-es tollaslabda országos bajnokságon!

Tovább...
Kis-Kasza Miklós bronzérmes!
2018
ápr. 3

Egyéniben ötödik, férfi párosban bronzérmes lett oldalán Kollár Tamással a debreceni U15-ös országos tollaslabda bajnokságon Kis-Kasza Miklós.

Tovább...
Nyolc érem az országos döntőről!
2018
márc. 26

Négy arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek az érdi tollaslabdázók a kiskunfélegyházi országos diákolimpiai döntőn.

Tovább...
Irány az országos döntő!
2018
márc. 21

Március 23. és 25. között Kiskunfélegyházán rendezik a tollaslabdázók diákolimpiai országos döntőjét, melyen 33 érdi sportoló képviseli iskoláját.

Tovább...
Az országos döntő jegyében
2018
márc. 19

Egy héttel a március 23. és 25. között Kiskunfélegyházán rendezett országos diákolimpiai tollaslabda döntő előtt tartotta a Pesti Sport Kard Ki Kard Kupát a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola és az Érdi VSE az intézmény tornacsarnokában.

Tovább...
Ezüstből aranyérem!
2018
márc. 5

Pécsen rendezték meg az U11-es korosztályú tollaslabdázók csapatversenyének második fordulóját. Az Érdi VSE a Kis-Kasza Arabella, Fekete Tímea, Harmos Boldizsár, Flórián Bence és Horváth Levente összeállítású csapata az összesített versenyt megnyerte, míg a csapatversenyben második helyen zárt.