Kezdődik az úszó ifi-Eb!
2017
jún. 27

Július 28-án kezdődik az ifjúsági úszó Európa-bajnokság az izraeli Netanyában, ahol az érdiek két versenyzője, Barócsai Petra és Milák Kristóf is rajtkőre áll.

Tovább...
Sipos Boglárka fél lábbal már az Eb-n
2017
ápr. 18

Az Érdi Spartacus SC birkózója, Sipos Boglárka fél lábbal már a szerbiai Európa-bajnokságon érezheti magát, míg az egyesület szumósai a grúziai kontinensviadalra készülnek.

Tovább...
Döntetlennel zárták az Eb-t
2016
dec. 15

26–26-os döntetlent játszott az olimpiai bajnok Oroszországgal a magyar női kézilabda-válogatott a svédországi Európa-bajnokság középdöntőjében, mely Klivinyi Kingáék utolsó meccse volt a tornán.

Tovább...
Érmek az Eb-ről
2016
dec. 13

Egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett a lengyelországi Lublinban rendezett Európa-bajnokságon az Érdi Kyokushin Kai Karate Sportegyesület.

Tovább...
Elkezdődött a középdöntő
2016
dec. 12

Janurik Kinga sérülése miatt négy emberre fogyatkozott a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon részt vevő érdi kézilabdázók száma, miközben elkezdődött a középdöntő a kontinensviadalon.

Tovább...
Újra átélnék az Eb-hangulatot
2016
szept. 13

Tavaly 28 év után jutott ki újra az Európa-bajnokságra a magyar női röplabda-válogatott, amely ismét alaprésztvevője lenne a kontinensviadalnak.

Tovább...
SPANYOLOK ELLEN GYAKOROLNAK
2016
szept. 7

Felkészülési mérkőzéseket játszik a magyar női röplabda-válogatott szombaton és vasárnap Érden. Az ellenfél a spanyol nemzeti együttes lesz.

Tovább...
Barócsai Petra váltóban Európa-bajnok!
2016
júl. 10

A Gyurinovics Fanni, Juhász Janka, Barócsai Petra, Késely Ajna összetételű magyar négyes aranyérmet szerzett a hódmezővásárhelyi ifjúsági úszó Európa-bajnokság 4x200 méteres gyorsváltójában.

Tovább...
Ezüstérmes az érdi Barócsai Petra az ifi úszó EB-n
2016
júl. 9

A hódmezővásárhelyi ifjúsági úszó Európa-bajnokságon, az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzője Barócsai Petra 100 m pillangón állhatott fel a dobogó második fokára.

Tovább...
Teljes az elődöntő mezőnye
2016
júl. 4

Véget értek a franciaországi labdarúgó-Európa-bajnokság negyeddöntői, a portugálok és a németek tizenegyespárbajban búcsúztatták a lengyeleket és az olaszokat, míg Wales 3–1-re győzte le Belgiumot, a házigazda Franciaország pedig 5–2-re diadalmaskodott Izland felett.