Arany nélkül, de tizennégy éremmel
2018
máj. 8

Hat ezüst- és nyolc bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. 35 fős delegációja a Szőnyi úti Laky Károly uszodában rendezett BVSC Kupa nemzetközi úszóversenyről.

Tovább...
Tizennégy érem Pozsonyból!
2018
máj. 8

Az Érdi Úszó Sport Kft. kilenc sportolója vett részt a Pozsonyban tartott Orca Kupa nemzetközi úszóversenyen, amelyen hat arany-, hat ezüst- és két bronzérmet szereztek

Tovább...
Milák Európa élén!
2018
máj. 3

A debreceni úszó országos bajnokságon 200 méter pillangón elért 1:52,71-es idejével Európa élén áll a ranglistán Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. érettségi előtt álló sportolója. A magyar szövetség tájékoztatása szerint Milák – illetve a saját számában szintén az európai ranglista élén álló Verrasztó Dávid – a március végi, debreceni országos bajnokságon elért eredményének köszönhetően áll az élen.

Tovább...
Kilenc érem Fehérvárról
2018
ápr. 25

Két arany-, négy ezüst- és három bronzérmet szereztek az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzői a hétvégi székesfehérvári versenyről.

Tovább...
Huszonöt érem Zsolnáról!
2018
márc. 28

Öt arany-, illetve tíz-tíz ezüst- és bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. tizenhat sportolója a Spring Prix of Zilina elnevezésű nemzetközi utánpótlásversenyről, a szlovákiai Zsolnáról.

Tovább...
Milák nyolc számban indul az ob-n!
2018
márc. 27

Az Érdi Úszó Sport Kft. öt versenyzője lesz érdekelt a debreceni országos bajnokságon, amely március 28-án, szerdán kezdődik és 31-ig, szombatig tart.

Tovább...
Ezen a hétvégén sem unatkozunk – sportprogramajánló
2018
márc. 23

Nyolc sportágban is megméretik magukat az érdiek a hétvégén. Kézilabdázóink Hollandiában, a válogatottal szerepelnek, a labdarúgók rangadót vívnak a Kaposvárral, a kosarasok ismét itthon lépnek pályára, míg a röplabdázók Szegeden viaskodnak.

Tovább...
Huszonhat érem az úszóktól
2018
feb. 27

Két helyszínen, Hódmezővásárhelyen és Debrecenben volt jelenése az Érdi Úszó Sport Kft. sportolóinak. A nagyobbak Magó Gábor vezetésével Debrecenben, a Hajós Alfréd Kupa első fordulóján, a kisebbek Németh Kittyvel Hódmezővásárhelyen, a Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóversenyen álltak rajtkőre.

Tovább...
Az idei első ötvenes
2018
jan. 29

A hétvégén Székesfehérváron szerepeltek az Érdi Úszó Sport Kft. nyolc évesnél idősebb versenyzői, akik nyolc arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek idei első ötven méteres medencében rendezett versenyükön.